Beta alanino/Citrulino papildai

Beta alaninas/ L-citrulline

Beta-alaninas yra nepakeičiama aminorūgštis, kuri natūraliai gaminama organizme.Beta-alaninas padeda gaminti karnoziną.Tai junginys, kuris atlieka raumenų ištvermės vaidmenį atliekant didelio intensyvumo pratimus.

L-citrulinas yra medžiaga, vadinama nepakeičiama aminorūgštimi.Jūsų inkstai pakeičia L-citruliną į kitą aminorūgštį, vadinamą L-argininu, ir chemine medžiaga, vadinama azoto oksidu.Šie junginiai yra svarbūs jūsų širdies ir kraujagyslių sveikatai.Jie taip pat gali sustiprinti jūsų imuninę sistemą

Pirkti čia
 • Beta alaninas

  Sportininkai ir aktyvūs asmenys gali vartoti beta-alanino papildus, kad padidintų našumą ir jėgą.Štai ką beta-alaninas gali padėti jums ir jūsų sveikatai.Beta-alaninas yra populiarus papildas tarp sportininkų ir fitneso entuziastų.Taip yra todėl, kad buvo įrodyta, kad jis pagerina našumą ir pagerina bendrą sveikatą.

  Kas yra beta-alaninas?Beta-alaninas yra nepakeičiama aminorūgštis.Skirtingai nuo daugelio aminorūgščių, jūsų organizmas jo nenaudoja baltymams sintetinti.Vietoj to, kartu su histidinu, jis gamina karnoziną.Tada karnozinas yra saugomas jūsų skeleto raumenyseKarnozinas sumažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse mankštos metu, todėl pagerėja sportiniai rezultatai

  Beta-alaninas pagerina sportinę veiklą, nes sumažina nuovargį, didina ištvermę ir padidina efektyvumą atliekant didelio intensyvumo pratimus.

  Naudingi trumpesnės trukmės pratimai Apskritai raumenų acidozė riboja didelio intensyvumo pratimų trukmę.Dėl šios priežasties beta-alaninas ypač pagerina efektyvumą atliekant didelio intensyvumo ir trumpalaikius pratimus, trunkančius nuo vienos iki kelių minučių.

  Vyresnio amžiaus žmonėms beta-alaninas gali padėti padidinti raumenų ištvermę. Treniruotėse jis gali padidinti treniruočių apimtį ir sumažinti nuovargį. Tačiau nėra nuoseklių įrodymų, kad beta-alaninas pagerina jėgą.

 • L-Citruline

  Kas yra Citrulinas? Galima nauda yra geresnė kraujotaka, kuri gali padėti pagerinti sportinius rezultatus

  Apie šį papildą kyla daug ažiotažų, ypač fitneso pasaulyje.

  „Citrulinas yra madingas tarp kultūristų ir sportininkų, nes net nedidelis našumo pagerėjimas – net jei tai placebas – gali suteikti jiems konkurencinį pranašumą.

  Citrulino rūšysYra dvi pagrindinės citrulino formos.

  L-citrulinas Jūsų organizme, kai kuriuose maisto produktuose ir papilduose natūraliai randama L-citrulino forma. Yra keletas moksliniais tyrimais pagrįstų įrodymų, kad L-citrulinas gali būti naudingas sportinei veiklai, nes pagerina dirbančių raumenų kraujotaką. Atrodo, kad galima nauda labiau taikoma anaerobiniams pratimams, pavyzdžiui, jėgos treniruotėms, o ne aerobiniams pratimams, pavyzdžiui, bėgimui. Vis dėlto būsimi tyrimai gali pasiūlyti daugiau aiškumo. Viename aistringų dviratininkų tyrime nustatyta, kad L-citruliną vartojusių grupė dviračiu važiavo greičiau ir jautėsi mažiau pavargusi, nuvažiavusi 4 kilometrus (maždaug 2,5 mylios). Dalyviai vartodavo po 2,4 gramo papildo kiekvieną dieną aštuonias dienas prieš važiavimą dviračiu.

  Citrulino malatas Pastaruoju metu dėmesio sulaukia ir citrulino malatas. Ši forma yra citrulino ir obuolių rūgšties derinys. Obuolių rūgšties yra obuoliuose, be kitų vaisių. Citrulino malatas yra tiesioginis azoto oksido pirmtakas. Manoma, kad ši citrulino forma gali turėti didesnį poveikį, nes ji potencialiai padidina ATP – adenozino trifosfato arba degalų, skirtų dirbantiems raumenims – gamybą ir prieinamumą. Yra keletas tyrimų, kad citrulino malatas gali būti naudingas raumenų ištvermei ir jėgai.

  Gali padidinti raumenų masę ir jėgą

  Suteikite jums efektyvesnę treniruotęSumažinti aukštą kraujospūdįPagalba esant erekcijos disfunkcijaiGali padidinti ištvermę