Pre-workoutas (Prieštreniruotiniai)

Preworkoutas

Papildai prieš treniruotę yra specialiai sukurti jūsų treniruočių rezultatams, ištvermei, susikaupimui ir jėgai palaikyti.

Papildai prieš treniruotę, dar vadinami „prieštreniruotėmis“, skirti suteikti jums energijos mankštinantis. Daugumos jų pagrindinis ingredientas yra kofeinas. Tačiau dažnai būna praturtinti ir kitais papildais kaip kreatinas, alaninas ir kiti. Šie papildai dažnai būna tablečių arba miltelių pavidalu. Kai kurios sudedamosios dalys tam tikrose prieš treniruotėse gali būti naudingos jūsų sveikatai ir treniruotėms.
Padinina jėgą, ištvermę, raumenų masę

Pirkti čia

Ką daro papildai prieš treniruotę

Vartokite papildą prieš mankštą. Jo tikslas – padėti jums atsigauti ir palengvinti nuovargį po intensyvios treniruotės. Kai kurie įprasti ingredientai prieš treniruotę yra šie:
Kofeinas.Produktų gamintojai teigia, kad prieš treniruotę galite sutelkti dėmesį, suteikti energijos ir pagerinti bendrą našumą. Pagrindinis šių pažadų ingredientas yra didelis kofeino kiekis .Papildai prieš treniruotę turi nuo 150 mg iki 300 mg kofeino vienoje porcijoje. Tai prilygsta maždaug trims kavos puodeliams. Tai yra daug. Jei esate jautrus kofeinui, galbūt norėsite vartoti mažesnį kiekį arba rasti natūralių būdų, kaip padidinti savo energiją prieš treniruotę.

Beta-alaninas. Šis ingredientas yra skirtas padėti jums atlikti didelio intensyvumo pratimus. Tai gali padėti apsaugoti raumenis intensyvių treniruočių metu. Nustatyta, kad beta-alaninas mažina nuovargį ir pagerina sprinterių atsigavimą.
Kreatinas.Kartu su mankšta ši medžiaga padeda įgyti jėgų. Kreatinas papildo ATP atsargas, todėl raumenys gali susitraukti. Kreatinas taip pat gali padėti padidinti liesos kūno masės lygį.
Amino rūgštys. Šakotosios grandinės aminorūgštys (BCAA), esančios papilduose prieš treniruotę, padeda padidinti liesą kūno masę. Taip pat įrodyta, kad BCAA skatina raumenų augimą. BCAA padeda sumažinti žalą jūsų raumenims po intensyvios treniruotės.