Amino rugštys / BCAA

BCAA AMINO RŪGŠTYS IR JŲ NAUDA SPORTUOJANT

Pastaraisiais metais, šakotosios grandinės amino rūgščių papildai grįžta į madą kultūrizmo ir fitneso bendruomenėje, ir tam yra svari priežastis. BCAA nauda sportuojant yra įrodyta. Pastaraisiais metais buvo atlikta daug tyrimų, patvirtinančių tai.

Nors BCAA yra naudingos masės auginimo periode, BCAA yra dar naudingesnės raumenų masės išlaikymui laikantis kalorijų deficito. Šis produktas yra itin populiarus tarp varžyboms besiruošiančių atletų.

Pirkti čia

BCAA Nauda

Kaip mums kovot su visais išvardintais trūkumais? Senai nustatyta, kad būtent šakotosios grandinės amino rygštys  (ypač leucinas) skatina baltymų sintezę ir pagerina batymų pasisavinimą. BCAA apsaugo raumenis nuo irimo, mažinant baltymų skilimo greitį, taip pat sumažina veikliųjų komponentų aktyvumą organizme, atsakančių už tą patį skilimo greitį, apsaugant ir išlaikant raumeninę masę. Atsižvelgiant į šiuos faktus, mes matome, kad su kalorijų deficitu galima kovoti, prarandant mažesnį kokybiško raumens kiekį.

BCAA taip pat gali padėti pagerinti treniruotės intensyvumą. Fizinio krūvio metu pas mus kyla serotonino lygis, tai reiškia, kad intensyvumas sumažės ir jūs jausite nuovargį. Tai vyksta dėl tryptofano poveikio, būtent jis yra konvertuojamas į serotoniną. BCAA ženkliai sumažina tryptofano kiekį, tuo tarpu, į organizmą išsiskleidžia mažesnis serotonino kiekis, tai galės jums leisti treniruotis sunkiau bei intensyviau.

BCAA gali padėti:
Suaktyvinkite raumenų augimą
Palengvinkite raumenų skausmą
Mažiau fizinio krūvio nuovargio
Užkirsti kelią raumenų nykimui

Šakotosios grandinės aminorūgštys yra būtinos maistinės medžiagos, kurios padeda palaikyti raumenų apykaitą ir yra svarbios raumenų audinio baltymų susidarymui. Jei esate sportininkas ar kultūristas, galite vartoti geriamųjų šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA) papildų, kurie padės atsigauti po treniruočių ir pagerinti sportinius rezultatus.
Tai tinka visoms sporto šakoms, nes visuose sporto šakose dalyvauja raumenys