Masės auginimui (Geineriai)

Kas yra masės ir svorio augintojai?Kiekvienas žmogus turi savo fitneso tikslą.Kai kurie gali norėti numesti svorio, o kiti - priaugti.Svorio padidėjimas gali būti sudėtingas, ypač sunkiai priaugantiems ir ektomorfams.Jei stengiatės priaugti svorio, priaugti svorio ir priaugti svorio, įtraukite į savo racioną masę didinančius produktus.

Pirkti čia

Gainers yra maisto papildai, sukurti taip, kad padėtų priaugti masės ir priaugti svorio. Priaugti svorio nereiškia tiesiog kaupti kalorijas. Turi būti tinkamas visų maistinių medžiagų balansas. Maisto ekspertai mano tą patį, kurdami papildus, kad padidėtų svoris. Gaineris paprastai suteikia 700–1000 kalorijų vienoje porcijoje, o baltymų ir angliavandenių santykis yra nuo 1:3 iki 1:5, o kartais pridedama riebalų, vitaminų ir mineralų. Masės ir svorio didinimo priemonės dažniausiai būna miltelių pavidalo, kuriuos galima sumaišyti su skysčiu, pavyzdžiui, pienu ar vandeniu, kad susidarytų kokteilį. Kai kurių masės didinimo priemonių taip pat galima įsigyti batonėliuose arba paruoštų gėrimų formų.

Žmonės, kurių medžiagų apykaita greita, turėtų laikytis paprastos formulės: vartokite kaloringą dietą, kad priaugtų svorio.Reikalavimas gali skirtis, paprastai 2500+ kalorijų per dieną.Kasdien suvartojant daug kalorijų ir subalansuotą baltymų, angliavandenių ir riebalų proporciją, gali būti sunku;štai kur gaineriai padeda.Reguliarus gainerio vartojimas su tinkama mityba padeda auginti raumenis, priaugti masės ir pasiekti norimą kūno sudėjimą.

Masės ir svorio didinimo priemonės: nauda ir naudojimas
Masės ir svorio didinimo priemonės yra naudingos sveikai masei ir svorio augimui. Jie yra patogus būdas padidinti bendrą suvartojamų kalorijų kiekį ir įgyti tūrio bei jėgos.
Daug kalorijų: kalorijų poreikis gali viršyti 2500 per dieną, jei sveikatos tikslas yra padidinti. Gali būti sudėtinga patenkinti tokius didelius poreikius tik laikantis dietos, nes kiekvieno valgio metu reikia suvartoti dideles maisto porcijas. Gainers yra sveikas būdas pristatyti maždaug.700–1000 kalorijų vienoje porcijoje, todėl padeda pasiekti sveikatos tikslus.
Daug maistinių medžiagų: Gainers yra praturtintas vitaminais, mineralais ir antioksidantais, kad natūraliai sustiprintų sveikatą
Puikiai tinka atsigauti: Moksliniais tyrimais pagrįsti tyrimai rodo, kad norint visiškai atsigauti, valgant po treniruotės turėtų būti angliavandenių ir baltymų derinys. Gainers puikiai tinka ir puikiai tinka kaip valgis po treniruotės. Juose esantys baltymai skatina greitą raumenų atsistatymą, o angliavandeniai padeda papildyti prarastas glikogeno atsargas. Padidėjusi raumenų masė gali pagerinti fizinę jėgą ir našumą, ypač sportininkams ir kultūristams.
Palaikykite virškinimą: Žmonės, linkę į dažnas virškinimo sutrikimus, turėtų rinktis virškinimo fermentais praturtintą gaserį. Fermentų buvimas skatina geresnį virškinimą ir pasisavinimą. Geresnis įsisavinimas reiškia didesnį maistinių medžiagų tiekimą į raumenų ląsteles, todėl padidėja raumenų augimas ir masė.
Universalus vartojimas: Gainers labai lengva įtraukti į dietą. Juos galima gerti ryte kaip pusryčių gėrimą arba kaip sveiką užkandį tarp valgymų. Gainers yra geriausias gėrimas prieš arba po treniruotės, suteikia daug energijos ir palengvina raumenų atsistatymą bei augimą.