Kreatinas

Kokie yra kreatino vartojimo pranašumai? Reguliariai sportuojantiems žmonėms tyrimai rodo, kad kreatino papildų vartojimas gali:
Pagerinkite jų pratimų efektyvumą.
Padėti jiems atsigauti po intensyvių pratimų.
Padidinti raumenų masę.
Padidinti jėgą
Padidinti sprogstamą jėgą
Išvenkti sunkių raumenų traumų arba sumažinti raumenų traumų sunkumą.
Padėti sportininkams toleruoti intensyvesnę veiklą.
Sumažinti dehidrataciją ir mėšlungį.
Sumažinti raumenų įtempimą, įskaitant raumenų įtempimą ir traukimą.

Pirkti čia

Kreatinas yra aminorūgštis, daugiausia randama jūsų kūno raumenyse ir smegenyse.Dauguma žmonių kreatino gauna per jūros gėrybes ir raudoną mėsą, nors jo kiekis yra daug mažesnis nei yra sintetiniuose kreatino papilduose.Kūno kepenys, kasa ir inkstai taip pat gali pagaminti apie 1 gramą kreatino per dieną.

Šio maisto papildo veiksmingumas įrodytas mokslo, kuris teigia, jog creatinas veiksmingas tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam raumenų augimui.

Maisto papildų gamintojai skiria daug dėmesio ir lėšų, siekdami kuo geriau ištirti šį papildą, atlikdami ne tik įprastus mokslinius tyrimus dėl poveikio sveikatai bei saugumo, bet ir pagal sportuojančiojo tipą, bei atliekamus pratimus.
Štai pavyzdžiui, 12 savaičių vykusio tyrimo su sunkiaatlečiais metu paaiškėjo, jog naudojant kreatiną, ne tik didėjo jėga, raumenų masė, o taip pat bendri pajėgumo rodikliai, bet ir atliekamų pratimų pakartojimų skaičius.